تماس بگیرید

معرفی انواع مسابقات دوچرخه سواری

مسابقات مرحله ای
در این نوع مسابقه دوچرخه سواران به طور متوالی سوار می شوند و با کمترین زمان برای تکمیل تمام مراحل به عنوان برنده کلی یاطبقه بندی عمومی اعلام می شود. 
مسابقات استیج همچنین ممکن است دارای طبقه بندی ها و جوایز دیگری باشند بر مرحله انفرادی باشند. همچنین این نوع مسابقه می تواند مجموعه ای از مسابقات جاده ای وتایم تریل های انفرادی باشد (برخی رویدادها شامل تایم تریل های تیمی هستند).
 برنده مرحله اولین فرد است که در آن روز از خط پایان عبور می کند یا سوار تایم تریل (یا تیم) با کمترین زمان کورس را تمام کند. برنده کلی یک مسابقه استیج، سوارکاری است که کمترین زمان مجموع را برای تکمیل تمام مراحل انجام می دهد. 
به مسابقات مرحله ای سه هفته ای گرند تور می گویند. تقویم مسابقات دوچرخه‌سواری جاده‌ای حرفه‌ای شامل سه تور بزرگ - Giro d'Italia، Tour de France، و Vuelta a Espana است. شما می توانید با استفاده از یک دوچرخه خوب و مناسب یک سواری عالی را پشت سر بگذارید.بهترین راه برای دوچرخه سواری که مهمترین پیشنهاد ما نیز می باشد اجاره دوچرخه است که شما می‌توانید دوچرخه مورد نیاز خود را از شرکت ما اجاره نمایید و از آن استفاده کنید.
روز 
این نوع مسابقات بر روی مدارهای کوتاه، عنوان در مراکز شهر  شناخته می شوند . برخی از مسابقات، که به عنوان عامل شناخته می شوند، برای مطابقت با سوارکاران با ماشین ها و یا سنین مختلف طراحی شده اند.
زمان دار
زمان آزمایشی انفرادی  رویدادی است که در آن دوچرخه سواران به تنهایی به اندازه ساعت در زمین های هموار یا متحرک یا در جاده های کوهستانی مسابقه می دهند. 
تایم تریل تیمی ، شامل تایم تریل تیمی دو نفره، یک مسابقه دوچرخه سواری جاده ای است که در آن تیم هایی از دوچرخه سواران در برابر ساعت می چرخد. در تایم تریل های تیمی و انفرادی، دوچرخه سواران مسابقه را در زمان های مختلف شروع می کنند تا هر شروعی عادلانه و برابر باشد. 
بازی تایم تریل های انفرادی که در آن رقبا اجازه نمی دهد پشت سر هم «درافت» (سواری در لغزش) انجام دهند، در تایم تریل های تیمی، سوارکاران در هر تیمی از این تاکتیک اصلی خود استفاده می کنند و هر یک از اعضا را در حالی انجام می دهند. که هم تیمی ها هستند، یک نوبت در مقابل انجام می دهند. پشت سر بنشین مسافت های مسابقه از چند کیلومتر متفاوت است (معمولاً یک پیش درآمد، یک زمان آزمایشی فردی معمولاً کمتر از 5 مایل میباشد.
دوچرخه سواری پیست
دوچرخه سواری پیست یکی از قدیمی ترین رشته های المپیک است که در اولین بازی های آتن در سال 1896 ظاهر شد.  12 رویداد مختلف وجود دارد و مسابقات در یک میدان کاسه ای شکل به نام ولودروم برگزار می شود که 250 متر است. (اگرچه اندازه‌ها می‌تواند از مسیری به پیست دیگر متفاوت باشد) در این مسابقه حداکثر سرعت بالای 70 کیلومتر در ساعت (43.5 مایل در ساعت) می‌رسند . دوچرخه‌سواری‌های المپیک از چوب ساخته شده‌اند و طبق دستورالعمل UCI باید در دمای حدود 45 درجه قرار بگیرند.
در دوچرخه سواری پیست چه نوع دوچرخه سواری می کنید؟
دوچرخه‌های پیست دوچرخه‌هایی هستند که برای مسابقه در یک ولودروم یا پیست در فضای باز بهینه شده‌اند. برخلاف دوچرخه‌های جاده‌ای، دوچرخه پیست یک دنده ثابت با یک نسبت دنده و بدون چرخ آزاد یا ترمز است. آنها برای سوار شدن بر روی مسیرهای صاف طراحی شده اند، لاستیک های آنها باریک و باد شده اند تا مقاومت غلتشی را کاهش دهند.
ایا شما قصد دارید به صورت حرفه ای ورزش دوچرخه سواری را شروع کنید و یا ادامه دهید مهمترین تصمیم این است که شما یک دوچرخه خوب داشته باشید.
اگر قصد خرید یا اجاره دوچرخه را دارید شرکت ما به شما این پیشنهاد را می دهد که بتوانید دوچرخه مورد نیاز خود را از شرکت ما تهیه نمایید.

 

پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

همراه: 09134465815

خط ثابت : 03157220882

کانال اینستاگرام:rent__sports@

حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت رنت اسپورت (مجری اجاره دوچرخه در اصفهان) می باشد .
طراحی سایت و سئو سایت : ایران طراح