تماس بگیرید

شارژ کردن دوچرخه برقی

برای شارژ کردن دوچرخه برقی کار پیچیده ای نیاز ندارید و فقط باید به پریز برق برسید و آن را به برق بزنید تا شارژ شود. شارژ دوچرخه برقی بسیار ساده است . درست مانند یک تلفن همراه یا لپ تاپ، فقط باید آن را به هر پریز دیواری وصل کنید. شارژ باتری ها از 2 تا 8 ساعت طول می کشد. مدت زمانی که طول می کشد بستگی به مدل و مدل باتری دارد.
دوچرخه های رالی از سیستم های موتوری TranzX، Suntour یا Bosch استفاده می کنند. هر کدام از اینها نوع و اندازه باتری متفاوتی خواهند داشت. می توانید در صفحه باتری دوچرخه برقی ما درباره اینها به صورت جداگانه اطلاعات بیشتری کسب کنید .
اکثر دوچرخه های برقی ما تا 1000 چرخه شارژ دوام خواهند آورد.
چگونه از دوچرخه برقی استفاده می کنید؟ 
همه دوچرخه های برقی رالی ما دارای کمک پدال هستند، به این معنی که برای کارکرد کمک برقی باید رکاب بزنید. برای استفاده از دوچرخه برقی خود فقط باید مانند معمول دوچرخه سواری کنید، بنابراین رکاب بزنید. هنگامی که در حال رکاب زدن هستید، از نمایشگر دوچرخه برقی خود استفاده کنید، که اغلب روی دسته برای روشن کردن کمک برقی قرار دارد. سپس انتخاب سطح کمکی را خواهید داشت که می‌توان آن را با دکمه‌های مثبت و منفی روی نمایشگر هستند .
دوچرخه برقی خوب است که همه اجزای آن با کمک هم کار کنند و ترکیبی از موتور نمایشگر و باتری و تمام کمک های مورد نیاز را در یک سواری فراهم کند.
باید توجه کنید که سنسور ها در دوچرخه های برقی جزو اجزاء مهم و کاربردی است که سرعت دوچرخه به آن بستگی دارد. حسگر دوچرخه برقی بلا فاصله پس از شروع پدال زدن موتور را درگیر می‌کند و سرعت شما را همچنین کنترل می کند که به شما کمک می کند یک دوچرخه سواری عالی را پشت سر بگذارید.
صفحه نمایش دوچرخه به شما این امکان را می دهد تا میزان کمک ارائه شده و نیرویی که مصرف می کنید را به شما نشان دهد. باتری دوچرخه برقی را می توان در مکان های مختلف روی آن قرار داد و زمان شارژ آن بین ۵ تا ۶ ساعت است و باتری دوچرخه همانند باتری ۱ موبایل است و به راحتی شارژ میشود.
موتور دوچرخه برقی ممکن است در جلو یا عقب و یا حتی وسط دوچرخه قرار گیرد.
که بستگی به نوع و مدل دوچرخه دارد. اگر شما به دنبال دوچرخه برقی با قدرت و با تمامی ویژگی ها و کاربرد ها هستید به شما پیشنهاد می کنم این کار را با استفاده از شرکت ما انجام دهید زیرا که ما بهترین خدمات را برای مشتریان خود در نظر داریم.
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

همراه: 09134465815

خط ثابت : 03157220882

کانال اینستاگرام:rent__sports@

حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت رنت اسپورت (مجری اجاره دوچرخه در اصفهان) می باشد .
طراحی سایت و سئو سایت : ایران طراح