تماس بگیرید

بهترین دوچرخه برای خرید و اجاره

شما از آن دسته از افراد هستید که به دنبال خرید یا اجاره دوچرخه هستید اما نمی دانید از کجا شروع کنید؟  نگران نباشید، تعداد گزینه ها ممکن است بسیار زیاد باشد، و این دقیقاً همان چیزی است که ما اینجا هستیم تا به آن کمک کنیم. اگر می‌خواهید ‏ ما این کار را برای شما انجام دهیم می توانید با ما تماس حاصل فرمایید و یا برای ما ایمیل بگذارید تا کارشناسان ما به شما کمک کنند تا به دوچرخه مناسب و مورد نیازتان برسید.
حال برای اینکه بهتر متوجه شوید که چه دوچرخه ای نیاز دارید ۵ سوال از شما می پرسم.
1 - تعیین کنید که چه نوع سواری انجام خواهید داد
هر دوچرخه کاملاً برای سبک خاصی از دوچرخه سواری طراحی شده است، بنابراین اولین قدم در انتخاب دوچرخه مناسب این است که تصمیم بگیرید که چه نوع دوچرخه سواری می خواهید انجام دهید.
آیا می خواهید به صورت گروهی در جاده ها سوار شوید؟ شاید شما به دنبال دوچرخه ای برای استفاده به عنوان وسیله نقلیه هستید؟ آیا می خواهید در پارک دوچرخه کوهستان محلی خود مسیرهای پیاده روی را طی کنید؟ آیا به دنبال داشتن دورهای سالم و چرخشی در پارک هستید؟ به سادگی می خواهید به سبک و سیاق به کافه محلی بروید؟ یا فقط به دنبال دوچرخه ای برای سوار شدن با بچه ها هستید؟ ارزیابی کاری که می خواهید انجام دهید به سرعت شما را در مسیر درست قرار می دهد.
 2 - از کجا می توان خرید کرد
دانستن اینکه به دنبال چه نوع دوچرخه سواری هستید، تصمیم بزرگی در کاهش امتیاز خرید شما خواهد بود. اگر به دنبال دوچرخه سواری منظم هستید، یک فروشگاه تخصصی دوچرخه احتمالا بهترین گزینه است. همچنین برخی از خرده‌فروشان آنلاین وجود دارند که در دوچرخه‌های باکیفیت تخصص دارند، اما برای اطمینان از اندازه‌گیری مناسب و تنظیم صحیح دوچرخه، به دانش اولیه نیاز دارید.
اگر بودجه شما کمی محدودتر است، گزینه های زیادی برای یک دوچرخه ارزان وجود دارد. ممکن است در مغازه‌های عمومی کالاهای ورزشی یک معامله خوب پیدا کنید و خرید دست دوم نیز یک گزینه است. 
در سایت های مختلف صدها دوچرخه دست دوم با کیفیت را تبلیغ می کنند، اما اگر مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید باید به شما بگویم شرکت ما با کیفیت ترین و ارزانترین دوچرخه ها را در اختیار شما قرار می دهد و با توجه به نیازتان بهترین آنها را به شما پیشنهاد می کند.
 3 - یک نقطه قیمت تعیین کنید
این مهم است که بفهمید چقدر می خواهید برای دوچرخه خود هزینه کنید. دوچرخه‌های تخصصی کوهستان و جاده معمولا قیمت بیشتری را باید پرداخت کنید که بسیاری از آنها هزینه بیشتری دارند. گزینه های بودجه بیشتر ممکن است از مبالغ کمتری شروع شود، اما مهم است که در نظر داشته باشید که آنچه را که برای آن پرداخت می کنید ممکن است نیاز به هزینه های جانبی نیز داشته باشد .
 فراموش نکنید که برای قطعات و لوازم جانبی اضافی که ممکن است نیاز داشته باشید بودجه اختصاص دهید.
افزایش اندازه
پیدا کردن اندازه صحیح دوچرخه برای دوچرخه سواری راحت و مطمئن بسیار مهم است. با بسیاری از انواع دوچرخه موجود در پنج سایز یا بیشتر، نباید حدس زد. یک دوچرخه با اندازه نادرست می تواند باعث رانندگی ناخوشایند یا ناراحت کننده شود و همچنین می تواند ناامن باشد.
بر اساس تعدادی از عوامل از جمله ارتفاع، طول درز، تجربه سواری و انعطاف پذیری، تعیین سایز مناسب دوچرخه چیزی است که اغلب نیاز به تجربه دارد. اگر از فروشگاه دوچرخه محلی خود خرید کنید، این چیزی است که آنها به شما کمک می کنند. پس از انتخاب یک اندازه دوچرخه، مطمئن شوید که به درستی برای شما نصب و تنظیم شده است. متداول ترین تنظیم ارتفاع زین است، با این حال، ارتفاع فرمان و رسیدن به دسته نیز ممکن است نیاز به تنظیم دقیق داشته باشد.
قطعات و لوازم جانبی
هنگامی که دوچرخه مناسب خود را تعیین کردید، نوبت به بررسی قطعات و/یا لوازم جانبی می رسد. اغلب دوچرخه فقط با قطعات مورد نیاز برای سوار شدن به فروش می رسد و نه بیشتر. این شما هستید که تصمیم می گیرید چه چیزی را به دوچرخه اضافه کنید. برخی از اضافات متداول عبارتند از قفس (نگهدارنده) برای بطری های آب، چراغ ها، پمپ، قفل، کامپیوتر چرخه و زین یا پدال های مختلف. استفاده از کلاه ایمنی طبق قانون الزامی است و سایر لوازم جانبی مانند دستکش دوچرخه سواری می تواند تجربه دوچرخه سواری شما را بسیار افزایش دهد. امیدواریم پس از خواندن این مقاله به یک تصمیم نهایی رسیده باشید و بتوانید بهترین دوچرخه را برای خود انتخاب کنید.
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

همراه: 09134465815

خط ثابت : 03157220882

کانال اینستاگرام:rent__sports@

حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت رنت اسپورت (مجری اجاره دوچرخه در اصفهان) می باشد .
طراحی سایت و سئو سایت : ایران طراح