تماس بگیرید

بهترین پیست دوچرخه سواری در اصفهان

در شهر اصفهان پیست های مختلفی وجود دارد که شما میتوانید از آنها استفاده نمایید اما اگر به دنبال یک سواری عالی هستید باید به شما بگویم قبل از اینکه پیش برای شما مهم باشد باید دوچرخه تان برایتان مهم باشد.
شما می توانید از دوچرخه های متفاوت استفاده نمایید اما ما در این مقاله برای شما چند دوچرخه را معرفی کردیم که بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید و بهترین استفاده را از آنها بکنید.
دوچرخه های Triathlon/Time Trial برای رقابت و نه اهداف تفریحی طراحی شده اند. آنها بر روی آیرودینامیک متمرکز شده اند که آنها را به سریع ترین دوچرخه جاده در یک خط مستقیم و خلاف ساعت تبدیل می کند. چنین سرعتی به قیمت هزینه حمل و نقل و راحتی در مسافت طولانی تمام می شود. این نوع دوچرخه که فقط برای جاده‌های مهر و موم شده با کیفیت خوب طراحی شده است، بهتر است به تنهایی یا در گروه‌های کوچک سوار مسابقه شود، زیرا موقعیت فرمان نوک تیز و باریکی دارد که به چابکی یا ترمز سریع کمک نمی‌کند.
بسیاری از کسانی که این نوع دوچرخه را دارند، یک دوچرخه جاده برای اهداف آموزشی و اجتماعی نیز دارند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این دوچرخه های بادگیر، راهنمای جامع ما برای خرید دوچرخه سه گانه را برای اطلاعات بیشتر بررسی کنید.
دوچرخه های Flat Bar Road موقعیت فرمان تخت دوچرخه کوهستان را با سرعت دوچرخه جاده ترکیب می کنند. با توجه به موقعیت سواری عمودی تر، دوچرخه های جاده تخت به اندازه دوچرخه های جاده سنتی سریع نیستند، اما موقعیت سواری عمودی تر و دید بیشتر در ترافیک را ارائه می دهند. این نوع دوچرخه یک انتخاب محبوب برای رفت و آمد به محل کار و دوچرخه سواری تناسب اندام عمومی است. بهتر است آنها را در جاده‌های مهر و موم نگه دارید، اگرچه برخی از دوچرخه‌های جاده تخت دارای لاستیک‌های پهن‌تری هستند که می‌توانند استفاده از شن سبک را نیز تحمل کنند. 
مسلماً هیچ دسته‌ای از دوچرخه به شما انتخاب بیشتری نسبت به دوچرخه‌سواری در کوهستان نمی‌دهد. در حالی که انتخاب چیز خوبی است، همچنین می تواند طاقت فرسا باشد. اگر می‌خواهید خارج از جاده رانندگی کنید، راهنمای کامل دوچرخه‌های کوهستانی ما را بخوانید .
انتخاب دوچرخه کوهستان به نوع زمینی که می خواهید سوار شوید بستگی دارد، چه به دنبال رقابت باشید و چه توانایی فعلی شما. تعلیق یک موضوع رایج در دوچرخه‌های کوهستانی است، با سخت‌تر شدن زمین، تعلیق بیشتری ارائه می‌شود.
سیستم تعلیق معمولاً نام دوچرخه کوهستان را نیز تعیین می کند. دوچرخه های کوهستانی بدون سیستم تعلیق به عنوان "سخت" شناخته می شوند. دوچرخه های کوهستانی با سیستم تعلیق جلو به دلیل سفت بودن قسمت عقب، «دم سخت» نامیده می شوند. و دوچرخه هایی که هم در چرخ های جلو و هم تعلیق دارند، دوچرخه های تعلیق کامل یا دوگانه تعلیق نامیده می شوند.
دوچرخه های Cyclocross برای ورزش سیکلوکروس ساخته شده اند. این ورزش در اروپا به‌عنوان راهی برای ورزشکاران دوچرخه‌سواری جاده‌ای به منظور حفظ تناسب اندام در زمستان سرچشمه گرفت، با این حال، از آن زمان در سطح جهانی به شکلی محبوب در مسابقات دوچرخه‌سواری تبدیل شد. دوچرخه‌های Cyclocross بسیار شبیه دوچرخه‌های جاده‌ای به نظر می‌رسند، اما در عوض دارای تایرهای پهن‌تر و دنده‌های پایین‌تر هستند. هم قاب و هم ترمزها طوری طراحی شده اند که فضایی را برای گل و لای عمیق فراهم کنند.
دوچرخه‌های سیکلکراس با توجه به کاربرد تعیین‌شده‌شان، در وسط بین دوچرخه جاده و دوچرخه کوهستان قرار می‌گیرند. این باعث می شود نه تنها برای مسابقات سیکلرو کراس، بلکه برای شن سواری، دوچرخه سواری ماجراجویی و رفت و آمد نیز گزینه ای عالی باشند. 
پس از اینکه بهترین دوچرخه را برای خود انتخاب کردید می توانید از آن بهترین استفاده را کنید و از استفاده آن لذت ببرید شرکت ما انواع دوچرخه را اجاره می دهد و انواع دوچرخه را برای فروش به شما دوستان عزیز ارائه می دهد.
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

همراه: 09134465815

خط ثابت : 03157220882

کانال اینستاگرام:rent__sports@

حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت رنت اسپورت (مجری اجاره دوچرخه در اصفهان) می باشد .
طراحی سایت و سئو سایت : ایران طراح