تماس بگیرید

کاربرد و معرفی انواع دوچرخه

دوچرخه های زیادی در سراسر دنیا وجود دارند که برای استفاده عموم افراد استفاده می شوند اما بهترین دوچرخه برای استفاده ما کدام نوع دوچرخه است. ما در این مقاله سعی کردیم کاربرد دوچرخه های مختلف را برای شما بازگو کنیم تا شما بتوانید بهترین نوع دوچرخه را برای خود بسته به نیازتان انتخاب کنید.
دوچرخه‌های  مسیری که برای مسابقه در اطراف جاده‌ای ساخته شده‌اند، برای مسابقات دوچرخه‌سواری مسیر مورد نیاز هستند . 
دوچرخه های پیست فاقد ترمز و چرخ عقب ثابت هستند که استفاده از آنها را در جاده غیرقانونی می کند. "Fixie" در واقع فقط یک دوچرخه پیست است که برای استفاده در جاده تغییر یافته است. برای اطلاعات بیشتر، اخیراً به جزئیات فنی دوچرخه‌سواری و تفاوت آنها با سایر دوچرخه‌ها پرداختیم .
دوچرخه‌های کروزر به خاطر راحتی‌شان شناخته می‌شوند - صندلی، فرمان و قاب همگی به گونه‌ای طراحی شده‌اند که راکب تا حد ممکن در مسافت‌های کوتاه احساس راحتی کند. این دوچرخه ها سریع و کارآمد نیستند، اما ظاهری عالی دارند و سواری آن ها بسیار سرگرم کننده است. دوچرخه کروزر برای استفاده در جاده ها یا مسیرهای آسفالته مناسب است و ویژگی های اصلی آن صندلی های بزرگ و دسته های بلند آن است. ایده آل برای سواری در امتداد ساحل به سبک.
دوچرخه های Fixie و Single Speed ​​دوچرخه های شهری عالی هستند که برای جابجایی ارزان و قابل اعتماد طراحی شده اند. آنها برای جاده های شهری مناسب تر هستند زیرا دنده ندارند و معمولاً لاستیک های صافی ندارند. Fixie مخفف «چرخ ثابت» است، به این معنی که چرخ دنده عقب مستقیماً به چرخ عقب متصل است و اجازه حرکت در مسیر را نمی دهد - درست مانند دوچرخه پیست (در زیر). در حالی که یک دوچرخه تک سرعته دارای یک چرخ دنده عقب با یک چرخ آزاد است که امکان سوار شدن به آن را فراهم می کند.
به دلیل کمبود دنده، این دوچرخه ها معمولاً از نظر قیمت ارزان تر هستند و امتیازات سبک بالایی را ارائه می دهند.
دوچرخه‌های الکترونیکی که شاید سریع‌ترین دسته دوچرخه‌ها در حال رشد باشند، دارای یک موتور الکتریکی برای کمک به پدال هستند. دوچرخه های الکترونیکی می توانند در چندین دسته دوچرخه دیگر از جمله جاده و کوه قرار بگیرند، اما محبوب ترین دسته دوچرخه های الکترونیکی برای استفاده در شهر و رفت و آمد هستند. دوچرخه برقی مناسب با ارائه کمک موتوری در هنگام پدال زدن دوچرخه کار می کند، بنابراین در تپه ها و تخت ها کمک می کند.
 دوچرخه های برقی که به طور قانونی به خروجی 250 وات با حداکثر سرعت 25 کیلومتر در ساعت قبل از توقف کمک موتور الکتریکی محدود شده اند.
دوچرخه‌های کلاسیک و وینتیج که به دوران قدیم اشاره می‌کنند، به دلیل استایل باکلاس و سهولت استفاده عمومی محبوب هستند. بسیاری از این دوچرخه‌ها از دوچرخه‌هایی که در خیابان‌های مسطح آمستردام سوار می‌شوند الهام گرفته شده‌اند و به همین دلیل یا دارای چند دنده هستند یا اصلاً دنده ندارند. موقعیت سواری شبیه به حالت هیبریدی است و به طور کلی برای سواری های کوتاه تر بسیار راحت است.
اکثر این دوچرخه ها می توانند بسیار سنگین باشند و با فریم های فولادی ساخته شده اند، نسخه های گران قیمت تر از آلومینیوم ساخته می شوند. بسیاری از دوچرخه‌های کلاسیک یا قدیمی شامل لوازم جانبی برای تکمیل ظاهر و کاربرد دوچرخه هستند، این دوچرخه‌ها می‌توانند شامل قفسه‌های تابه‌ای، سبدهای جلو و پایه‌های مخصوص پایه باشند.
امیدوارم بتوانید بهترین دوچرخه را برای خود انتخاب کنید و با توجه به کاربرد آن و کارکرد خودتان بهترین استفاده را از آن ببرید. شرکت ما می‌تواند در این زمینه به شما مشاوره دهد و شما را راهنمایی کند.
ما انواع دوچرخه را برای فروش و اجاره میتوانیم در اختیار شما قرار دهیم تا شما بتوانید بهترین استفاده را از دوچرخه موردنظرتان ببرید و کمترین هزینه را خرج کنید.
دوچرخه کراس 
معروف به دوچرخه چندکاره همه جانبه ، دوچرخه ای همه کاره که ویژگی های دوچرخه های جاده ای و کوهستانی را با هم ترکیب می کند.  به دلیل راحتی و پایداری عالی می توان حتی در بدترین جاده ها نیز از آن استفاده کرد.  همچنین برای سواری معمولی در شهر مناسب است که برای شروع کار برای مبتدیان آسان است.
اگر شما ما به دنبال دوچرخه کراس هستید ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم تا بهترین آنها را انتخاب نمایید شما می توانید پس از خواندن این مقاله به این نتیجه برسید که آیا دوچرخه کراس به درد شما میخورد یا نه؟
حال ما چند ویژگی دوچرخه کراس را برای شما بیان می کنیم:
چرخ دنده
چرخ دنده های دوچرخه کراس منحصر به فرد است، اما طول اکثر آنها بین 2.5 تا 3.5 است.
 در چنین دوره های کوتاهی، فقط می توان تغییرات زیادی در ارتفاع ایجاد کرد.
 از این رو سواران به محدوده دنده باریک تری نیاز دارند. به ویژه، جوانب مثبت می‌توانند در دنده‌های بزرگ‌تر، صعودهای سریع و پرقدرت را تقویت کنند.
شن سواران با زمین های بسیار متنوع تری روبرو هستند، از جمله کوهنوردی و پایین آمدن از کوه ها، بنابراین بهتر است محدوده دنده وسیع تری داشته باشید که به آنها اجازه می دهد صعودهای طولانی را طی کنند اما در فرودها یا در بخش های سریع گروهی مسطح به بیرون چرخیده نشوند.
 داشتن دنده کامل در طول سواری های طولانی تر اهمیت بیشتری دارد.
تایرها
دوچرخه های شنی مدرن با فاصله تایر حداقل 40 میلی متر عرضه می شوند. 
این بدان معناست که می‌توانید تایرهای نسبتاً پهن‌تری را بدون ترس از ساییده شدن آن‌ها به چهارچوب یا چنگال خود اجرا کنید. لاستیک های بزرگتر به معنای راحتی بیشتر هنگام رکاب زدن ساعت به ساعت بر روی زمین های ناهموار شن است.
طبق مقررات UCI، لاستیک‌هایی با عرض لاستیک‌هایی که می‌توانند سوار شوند به 33 میلی‌متر محدود شده است. 
از این رو آنها نیازی به فاصله زیاد تایر ندارند. آنها فقط به فضای کافی نیاز دارند تا گل و لای را در خود جای دهند که به ناچار در طول مسابقات مرطوب تر جمع می کنند.
تجهیزات جانبی
دوچرخه‌های متقاطع برای مسابقات مسافت‌های کوتاه هستند، بنابراین با تعداد کمی پایه بطری آب و بدون چشمک برای پایه‌های قفسه‌ای عرضه می‌شوند، در حالی که دوچرخه‌های سنگ‌ریزه‌ای معمولاً چندین بطری آب دارد و قابلیت اتصال آسان قفسه‌ها برای حمل تابه‌ها و قفسه‌های صندوق عقب را دارد. 
دوچرخه‌های شنی اغلب دارای طرح‌های قاب ساده و باز هستند تا بتوان کیسه‌های قاب را با اشکال و اندازه‌های مختلف را بر آن نصب کرد. 
 از سوارکاران انتظار میرود که دوچرخه های سنگریزه خود را برای تورهای طولانی یا گشت و گذارهای دوچرخه سواری به بیرون ببرند.
از سوی دیگر، کراس سواران برای مدت کوتاهی در مسافت های کوتاه مسابقه خواهند داد، اغلب در هوای سردتر هستند.
آنها در حالی که در مسیر هستند به آب کمی نیاز دارند یا اصلاً نیازی به آب ندارند و مطمئناً نیازی به حمل وسایل ندارند.
وزن
 وقتی صحبت از  مسابقه است: هر گرم مهم است و دوچرخه سبکتر سریعتر است. دوچرخه‌های کراس نه تنها در شرایط ناهموار کمتری برای دوره‌های زمانی کوتاه‌تر راندن می‌شوند، بلکه باید به اندازه‌ای سبک باشند که توسط دوچرخه‌سوارانشان از پله‌ها و از روی موانع و موانع دیگر حمل شوند. 
دوچرخه‌های کراس هرگز مجبور نیستند قفسه‌ها و کیف‌ها و سایر لوازم جانبی را حمل کنند، بنابراین دوچرخه‌های کراس خالص ماشین‌های مسابقه‌ای هستند که از لوله‌های نازک‌تر و کمتر مقاوم‌تر استفاده می‌کنند که اغلب از کربن یا آلومینیوم سبک‌وزن ساخته شده‌اند. 
عکس این موضوع در مورد دوچرخه های سنگریزه صادق است. آنها به طور کلی قوی تر و در نتیجه سنگین تر هستند.
دوچرخه کوهستانی 
دوچرخه سخت برای هر نوع جاده همانطور که از نامش پیداست، دوچرخه ای است که برای عبور از جاده های ناهموار مانند نواحی کوهستانی طراحی شده است و هیجان فوق العاده ای را به شما می دهد.  با این نوع دوچرخه نمی توانید در جاده ها به سرعت بالایی برسید، اما از آنجایی که بدون نگرانی در مورد جاده های ناهموار یا پله ها حرکت می کند، می توانید حتی در سواری شهری نیز با اطمینان بروید.
 دوچرخه کوهستان دوچرخه طراحی شده برای دوچرخه سواری خارج از جاده ها میباشد دوچرخه‌های کوهستان شباهت‌هایی با سایر دوچرخه‌ها دارند، اما دارای ویژگی‌هایی هستند که برای افزایش دوام و عملکرد در زمین‌های ناهموار طراحی شده‌اند، که آنها را سنگین‌تر، پیچیده‌تر و کارآمدتر در سطوح صاف می‌کند . 
اینها معمولاً شامل دوشاخه تعلیق، لاستیک‌های دستگیره‌ای بزرگ ، چرخ‌های بادوام‌تر ، ترمزهای قوی‌تر، دسته‌های مستقیم و عریض‌تر برای بهبود تعادل و راحتی در زمین‌های ناهموار، و دنده‌های با نسبت عریض بهینه‌شده برای توپوگرافی هستند.
و کاربرد (به عنوان مثال، بالا رفتن از شیب تند یا پایین آمدن سریع). سیستم تعلیق عقب همه جا در دوچرخه های سنگین تر وجود دارد و در حال حاضر حتی در دوچرخه های سبک تر نیز رایج است. می توان پایه های قطره چکانی نصب کرد تا به سوارکار اجازه دهد تا ارتفاع صندلی را به سرعت تنظیم کند  (موقعیت صندلی بلندتر برای رکاب زدن موثرتر است، اما در مانورهای تهاجمی خطر ایجاد می کند).
دوچرخه های کوهستان به طور کلی برای استفاده در مسیرهای کوهستانی، تک مسیر ، جاده های آتش نشانی و سایر سطوح بدون سنگفرش تخصصی هستند. زمین دوچرخه سواری کوهستان معمولاً دارای سنگ، ریشه، خاک سست و درجه شیب است.  دوچرخه های کوهستان برای کنترل این نوع زمین ها و ویژگی ها ساخته شده اند. ساختار سنگین همراه با رینگ‌های قوی‌تر و لاستیک‌های پهن‌تر نیز باعث شده است که این سبک دوچرخه در بین دوچرخه‌سواران شهری و پیک‌هایی که باید از چاله‌ها و حاشیه‌ها عبور کنند، محبوبیت پیدا کند.از زمان توسعه ورزش دوچرخه‌سواری کوهستان در دهه 1970، بسیاری از زیرگونه‌های جدید دوچرخه‌سواری کوهستان مانند کراس کانتری (XC) ، اندرو ، تمام کوهستانی ، فری‌راید ، سراشیبی ، و انواع مختلف پیست و اسلالوم توسعه یافته‌اند. هر کدام از اینها خواسته های متفاوتی را برای دوچرخه ایجاد می کنند و برای عملکرد بهینه نیاز به طرح های متفاوتی دارند. توسعه MTB منجر به افزایش سفر سیستم تعلیق شده است، که اکنون اغلب تا 8 اینچ (200 میلی‌متر) می‌رسد و سرعت آن تا 13 می‌رسد تا هم صعود و هم فرود سریع را تسهیل کند. این نوع از دوچرخه ها فاصله از زمین را افزایش می دهد و فرآیند انتخاب دنده را بسیار ساده می کنند .در کل اگر به دنبال دوچرخه کوهستان هستید باید به شما بگویم شرکت ما می تواند مشاوره خوبی به شما دهد تا شما بتوانید بهترین نوع دوچرخه انتخاب نمایید.
مینی ولو 
دوچرخه با قطر کوچک مجهز به لاستیک های حدود 20 اینچ.  این نوع دوچرخه برای سواری روزانه در شهر خوب است زیرا در شروع سبک است و برای توقف های مکرر مناسب است.  طیف گسترده ای از طراحی وجود دارد، و نوع تاشو این مدل نیز بسیار خوب است.   جاده های دارای دست اندازها و ناهمواری برای مینی ولو نامناسب هستند.
دوچرخه شهر
به طور کلی محبوب ترین دوچرخه است. برای خرید و رفت و آمد به مدرسه و ... استفاده می شود و به گونه ای طراحی شده است که سوار و پیاده شدن را حتی برای خانم ها و افراد مسن با کاربردی بالا به صورت روزانه آسان کند.  به طور گسترده ای با قیمت های مقرون به صرفه فروخته می شود.
دوچرخه های الکتریکی
همانطور که از نامش پیداست، این دوچرخه با عملکرد کمکی برقی از قابلیت پدال زدن هنگام سواری با کودک یا دویدن در شیب پشتیبانی می کند. اگر باتری تمام شود، می توان مانند یک دوچرخه معمولی با آن کار کرد.حالا اگر با دانستن تمام این ویژگی ها شما میخواهید دوچرخه مورد نظر خود را انتخاب نمایید پیشنهاد ما به شما این است که طبق نیازتان دوچرخه کرایه و یا خریداری نمایید زیرا شرکت ما بهترین گزینه برای انتخاب دوچرخه است.
اگر قصد خرید دوچرخه تاشو را دارید و می‌خواهید ویژگی‌ها و انواع آن را بدانید پس با ما همراه باشید.
دوچرخه های تاشو بسیار زیاد هستند اما ما در این مقاله سعی می کنیم شما را با مدل های مختلف دوچرخه تاشو آشنا کنیم تا بتوانید بهترین نوع آن را برای خود پیدا کنید.
ئ.چرخه تاشو و انواع دوچرخه تاشو:
نصف یا وسط
خیلی از قاب های تاشو از الگوی قاب کلاسیک پیروی می کنند ، اما دارای یک نقطه لولا (با لولاهای تک یا دوتایی) هستند که به دوچرخه اجازه می دهد به نصف تا شود. گیره های بازشو سریع، بالا و پایین بردن ستون های فرمان و صندلی را امکان پذیر می کند. یک لولای چرخشی مشابه با یک ستون فرمان تاشو ترکیب شود. برای کاربرانی که سواری را بر فشردگی تاشو می دهند، در طرح های تاشو ممکن است از چرخ های بزرگتر، حتی به همان اندازه در غیر پوشه ها استفاده شود.
تاشو عمودی
به جای تا شدن به صورت افقی، این سبک از دوچرخه دارای یک یا دو لولا در امتداد لوله اصلی و/یا زنجیر و پایه صندلی است که به دوچرخه اجازه می دهد به صورت عمودی تا شود. 
لولا مثلثی
یک لولا در قاب ممکن است مانند Bike Friday ، Brompton Mezzo Folder و Swift Folder، مثلث و چرخ عقب را به پایین تا کرده و به جلو برد، زیر لوله قاب اصلی . چنین لولای چرخشی را می توان با یک چنگال جلوی تاشو ترکیب کرد، مانندBirdy. لولاهای چرخشی و چرخشی ممکن است روی یک قاب ترکیب شوند، مانند پوشه Brompton Mezzo وDahonکه از یک ستون تاشو استفاده می کنند. مکانیسم‌های تا معمولاً شامل چفت‌ها و رها شدن سریع است که بر سرعت تا کردن/باز شدن تأثیر می‌گذارد. Bike Friday مدلی به نامTikit راارائه می دهد که دارای مکانیزم تاشو فعال با کابل است که نیازی به باز شدن سریع یا چفت ندارد تا سرعت تاشو افزایش یابد.
سیستم تاشو و تعلیق آهنربایی
یک آهنربا همراه با کمک فنر عقب مکانیسم تاشو را تشکیل می دهد. آهنربا قسمت چرخ عقب را به قاب متصل و قفل می کند. برای تا ساختن دوچرخه از وسط، آهنربا با یک حرکت و در یک اتصالش قطع می شود و بدون استفاده از دست، چرخاندن عقب به جلو می چرخد ​​و دوچرخه به صورت عمودی جمع می شود. 
این مکانیسم همچنین به فرد امکان می دهد دوچرخه سواری را در عقب آن بچرخاند.
کاربرد دوچرخه تاشو
اگر نیاز به ترکیب حالت های حمل و نقل دارید، دوچرخه های تاشو فوق العاده راحت هستند، زیرا می توانید به راحتی آنها را با خود به قطار یا مترو ویا حتی اتوبوس ببرید.
 در واقع، دوچرخه های تاشو راه حلی عالی برای رفت و آمد در شهر هستند و احتمالاً بهترین دوچرخه های مسافرتی هستند که می توانید تهیه کنید. 
چه در حال سوار شدن به ایستگاه قطار و سپس رفتن به محل کار باشید، چه در یک آپارتمان استودیویی زندگی می‌کنید که فضای ذخیره‌سازی آن در بالاترین حد است، دوچرخه‌های تاشو حمل و نقل قابل اعتمادی را ایجاد می‌کنند و فضای زیادی را اشغال نمی‌کنند.
دوچرخه تاشو مزایای متعددی را ارائه می دهددر اصل؛ استفاده از دوچرخه های تاشو مزایای متعددی دارد. برخی از مزایای مهم به شرح زیر است.
- دوچرخه های تاشو قابل حمل هستند و می توان آنها را در حمل و نقل عمومی و خصوصی حمل کرد.
- آنها را می توان به راحتی جمع و باز کرد.
- آنها اهداف متعددی را انجام می دهند مانند اینکه می توان از آنها به عنوان صندلی در حالی که در جایی منتظر هستند استفاده کرد.
- این دوچرخه ها را می توان به راحتی در مکان های کوچک نگهداری کرد و به مسائل محدودیت فضا پرداخت.
- دوچرخه های تاشو می توانند به راحتی تمام کارهایی را که توسط دوچرخه های بزرگتر و سنگین تر سنتی انجام می شود، انجام دهند.
دوچرخه های تاشو بهترین نوع دوچرخه برای افرادی هستند که دنبال کارایی زیاد و حجم کم می گردند.
دوچرخه های جاده ای 
 برای استفاده در جاده ها طراحی شده اند، یکی از کارآمدترین دوچرخه ها هستند.  دوچرخه‌های جاده‌های را می‌توان با لاستیک‌های لاغر و فرمان «افتاده» که به سمت راننده در پایین خم می‌شود، شناسایی کرد. انواع مختلف از دوچرخه های جاده وجود دارد، اما معمولاً در یکی از دو قرار می گیرند:  رقابت یا استقامت.
دوچرخه های مسابقه با در نظر گرفتن سرعت ساخته می شوند. معمولاً دارای دنده های سخت تر، قاب های سفت تر و موقعیت تهاجمی تر هستند تا شما را از باد دور نگه دارند. دوچرخه‌های استقامتی می‌توانند انواع مختلفی داشته باشند، اما معمولاً دارای موقعیت‌های سواری صاف‌تر، راحت‌تر و سواری نرم‌تر هستند. بهترین انتخاب را برای دوچرخه سواری آنها جاده ای مبتنی بر اجتماعی و تناسب اندام دارند.
دوچرخه های Flat Bar Road فرمان دوچرخه کوهستان را با سرعت دوچرخه سواری می کنند. با توجه به موقعیت سواری عمودی تر، دوچرخه های جاده ای برای سواری عمودی تر، دوچرخه های سواری به مکان های دوچرخه سواری معمولی دارای موقعیت سریع اما سواری عمودی تر و دید بیشتر در ترافیک را می دهند.
 این نوع دوچرخه یک انتخاب محبوب برای رفت و آمد به محل کار و دوچرخه سواری تناسب اندام عمومی است.  حالا اگر قصد خرید یا اجاره دوچرخه را دارید ما به شما پیشنهاد می کنیم که از شرکت ما کمک بگیرید و مناسبترین دوچرخه را برای خود انتخاب نمایید.
کدام نوع دوچرخه برای شما مناسب است؟
دوچرخه های مبتدی مقرون به صرفه تر و بهتر از همیشه هستند. 
اکنون می توانید یک دوچرخه با کیفیت را با قیمت مناسب بخرید این نوع دوچرخه به گونه ای طراحی شده است که پایدار، ساده و راحت باشد. این نوع دوچرخه مونتاژ حرفه‌ای دارد که قطعاتی را می‌سازند که زنگ نمی‌زنند، عملکرد بهتری دارند و سال‌ها بیشتر از زمان پایین‌تر عمر می‌کنند.  اگر آماده خرید اولین دوچرخه خود هستید، تعداد گزینه ها می توانند دلهره آور باشند.  با این سوال شروع کنید که می توانید کجا سوار شوید.  نحوه پاسخ دادن به این سوال به تعیین نوع دوچرخه مناسب کمک می کند . اگر قصد دارید مسیرهای پیاده‌روی یا مسیرهای آسفالت‌شده را داشته باشید، ممکن است با دوچرخه‌های کوهستانی سخت راحت باشید .  لاستیک‌های دکمه‌های به شما چسبندگی بهتری در خاک می‌دهند .
اگر می‌خواهید به مسیرهای آسفالت‌شده، پیاده‌روها و پیاده‌روها بپیوندید، یک رزمناو یا دوچرخه هیبریدی را امتحان کنید . دوچرخه‌های کروزر دوچرخه‌های با ظاهر کلاسیک با فرمان برتر و بزرگ هستند که در سرعت‌های پایین‌تر عالی هستند و برای مدل‌هایی که فقط یک سرعت دارند.
دوچرخه هیبریدی به گونه ای طراحی شده است که برای ورزش یا سرگرمی سوار می شود و در عین حال دوچرخه سوار را در وضعیتی راحت و عمودی نگه می دارد.  برای سوارکاری در جاده های آسفالت شده، سریع ترین گزینه شما دوچرخه سواری است.  دوچرخه‌های جاده‌ای که با لاستیک‌های باریک‌تر و دسته‌های دسته‌های باریک‌تر ساخته شده‌اند ،‌ترین گزینه برای سوار شدن سریع بر روی سطح صاف است. به دنبال مدل هایی با فریم شرکتی و (در صورت توان مالی) ترمزهای دیسکی باشید که کنترل بهتری داشته باشید.  اما اگر از ترمزهای رینگ استفاده کنید ، گزینه های ارزان تری نیز وجود دارد . اگر قصد دارید بیشتر در جاده های خاکی و سنگ ریزه سوار شوید، یک دوچرخه سنگ ریزه را امتحان کنید. لاستیک‌های پهن‌تر و چسبنده‌تر باعث می‌شوند که هنگام پایان پیاده‌رو، سواری در جاده‌های خاکی یا شنی راحت‌تر میشود.حال با توجه به تمام این توضیحات شما باید بدانید که به چه نوع دوچرخه احتیاج دارید و سپس با توجه به نیازتان بهترین دوچرخه را انتخاب نمایید.
بهترین دوچرخه برای مبتدیان
ویژگی های کلیدی برای دوچرخه های مبتدی:
پایداری: این دوچرخه در عین سادگی به سوار خود اجازه می دهد در سرعت های آهسته قابل پیش بینی را انجام دهد و روی آنها مانور دهد.
 دوچرخه‌های با پایداری خوب، پایه چرخ‌های بلندتر، دسته‌های فرمان پهن‌تر و ارتفاع پایین‌تری دارند تا بتوانید راحت‌تر پای خود را پایین بیاورید تا خود را ثابت نگه دارید.
موقعیت یابی آرام: شما می توانید روی دوچرخه خود راحت باشید هرچه شادتر و آرام تر باشید، بیشتر سوار می شوید.
 اکثر دوچرخه‌های مبتدی، ماشین‌های سواری را در بین زاویه 90 تا 70 درجه با زمین می‌دارند تا فشار کمتری به کمر و گردن شما وارد شود.
لاستیک های پهن تر: مهم نیست که چه نوع دوچرخه ای را خریداری کنید، به دنبال گزینه هایی با لاستیک های پهن تر از حد معمول باشید. چسبندگی و کشش بیشتر آنها را ارائه می دهند، بنابراین می توانید با خیال راحت در همه شرایط سوار شوید.
تناسب مناسب: از این راهنما استفاده کنید تا به اندازه مورد نیاز خود پی ببرید. سعی کنید مدلی را که دوست دارید امتحان کنید، یا در مورد هندسه تحقیق کنید و چیزی شبیه به آن بپرید تا متوجه شوید.
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

همراه: 09134465815

خط ثابت : 03157220882

کانال اینستاگرام:rent__sports@

حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت رنت اسپورت (مجری اجاره دوچرخه در اصفهان) می باشد .
طراحی سایت و سئو سایت : ایران طراح