تماس بگیرید

اولین دوچرخه جاده ای

در سال 1995، جاینت اولین دوچرخه جاده ای را با لوله بالایی شیبدار طراحی کرد که دارای مثلث عقب کوچکتر بود. گفته می‌شود که پیکربندی محکم‌تر زنجیره‌ای-صندلی ذاتاً سفت‌تر از طراحی قاب معمولی‌تر است و از آنجایی که مواد کمتری استفاده می‌شود، طراحی Compact Road نیز سبک‌تر است. 
با پیچیدن های پاسخگوتر و شتاب بهبود یافته، و همچنین آیرودینامیک بهبود یافته، طراحی غول پیکر تا حد زیادی مورد تقلید قرار گرفت. تا سال 1998، جاینت با مایک باروز ، طراحی مسابقه را توسط تیم حرفه ای ONCE اصلاح کرد . این تنها پس از مقاومت اولیه اتحادیه بین‌المللی دوچرخه‌سوار و اصلاحات بعدی در مقررات آن بود تا دوچرخه‌هایی با لوله بالایی شیبدار امکان‌پذیر باشد.
اولین دوچرخه جهان
قاب های جاده های غول پیکر در ابتدا از آلیاژ آلومینیوم 6061 (ALUXX) ساخته شده بودند و همچنین با چنگال های تیغه ای و پایه های صندلی برای کاهش مقاومت هوا مشخص می شدند.
 قاب‌ها در سه اندازه (کوچک، متوسط ​​و بزرگ) عرضه شدند که سواران از طریق استفاده از ساقه‌ها و پایه‌های صندلی با طول‌های مختلف تعبیه شدند. تا سال 2018، قاب های جاده غول پیکر در شش اندازه (X-Small، Small، Medium، Medium/Large، Large و X-Large) در دسترس بودند.
در سال 2003، قاب Total Compact Road (TCR) در ساخت فیبر کربن ارائه شد و به عنوان محدوده TCR Composite به بازار عرضه شد. در سال 2006، جاینت یک قاب فیبر کربن با درجه بالاتر را که به عنوان قاب TCR Advanced به بازار عرضه شد، اضافه کرد که با یک پایه صندلی (ISP) یکپارچه مشخص می شد. این فریم ها به ویژه در تور دو فرانس توسط تیم حرفه ای T-Mobile مسابقه داده شد. با استفاده از این طرح، میله صندلی روی قاب جدید باید دقیقاً توسط یک فروشنده غول‌آمیز آموزش‌دیده بریده شود تا به مالک آن برسد. فریم‌های TCR Advanced SL با ISP به رقابت بین‌المللی ادامه دادند، به ویژه توسط تیم Rabobank (2009-2013)، تیم Giant-Shimano (2014)، Giant-Alpecin (2015-2016) و تیم Sunweb (2017-2018).
از نظر نوآوری های دیگر، جاینت همچنین سیستم تعلیق Maestro خود را در سال 2006 معرفی کرد. به گفته جاینت، Maestro Suspension برای انتقال نیروی کارآمد در سیستم تعلیق عقب طراحی شده است. Maestro از چهار نقطه محوری و دو اتصال برای ایجاد یک نقطه محوری شناور استفاده می کند که برای کاهش پدال طراحی شده است و چرخ عقب را قادر می سازد به صورت عمودی حرکت کند.
از سال 2020، Giant دوچرخه های خود را بر اساس کاربر دسته بندی می کند.
در هر سطح چندین کاربرد مانند مسابقه، استقامت، شهر، رزمناو و غیره وجود دارد. در اواخر سال 2016، جاینت دوچرخه الکترونیکی Road-E+ را معرفی کرد که دارای ویژگی های زیر است:
سیستم درایو HCT (فناوری دوچرخه‌سواری هیبریدی) - موتور 500 وات 80 نیوتن متر یاماها وسط درایو - باتری قاب یکپارچه EnergyPack 400Wh یا 500Wh - فناوری 4 سنسور پدال پلاس 
شرکت ما انواع مدلهای دوچرخه را موجود دارد و شما می توانید آن ها را بنا به خواسته خود درب منزل تحویل بگیرید و از آنها استفاده نمایید. برای اجاره دوچرخه به صفحه اجاره دوچرخه در سایت مراجعه کنید .
پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

همراه: 09134465815

خط ثابت : 03157220882

کانال اینستاگرام:rent__sports@

حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت رنت اسپورت (مجری اجاره دوچرخه در اصفهان) می باشد .
طراحی سایت و سئو سایت : ایران طراح