تماس بگیرید

قواعد دوچرخه سواری

وقتی در خیابان هستید ، هم شما و هم رانندگان زمان بسیار کمتری برای واکنش نشان می دهید اگر به طرف یکدیگر بروید و ممکن است موقعیت برای همه افراد درگیر گیج کننده (بخوانید: خطرناک) باشد. بنابراین لطفاً با جریان عادی ترافیک سوار شوید!   از پیاده روها مانند طاعون خودداری کنید. حتی اگر رانندگان نادان بر سر پیاده روی شما را فریاد می زنند و پلیس معمولاً شما را نادیده می گیرد و به شما سوار نمی شود ، سوار شدن در پیاده رو ایده وحشتناکی است. پیاده روها برای دوچرخه ایجاد نشده اند. پیاده روها مخصوص عابران پیاده است! لطفاً از آن دوچرخه سواران که سوار آنجا هستند تقلید نکنید زیرا آنها این کار را اشتباه انجام می دهند.

سوار شدن در پیاده رو بسیار استرس زا است . شما نمی توانید واقعاً استراحت کنید زیرا دائماً باید از نیمکت ها ، ایستگاه های اتوبوس ، عابران پیاده ، ترک سنگ فرش ، ریشه درختان ، تیرها ، شیرهای آتش ، شاخه های درختان کم آویزان و غیره اجتناب کنید.

به سختی می توان دو عابر پیاده در کنار هم قدم زد ، چه برسد به این که یک دوچرخه سوار از آن عبور کند. عابران پیاده معمولاً نمی دانند که دوچرخه سوار پشت سر آنها می آید و هیچ راهی آسان برای هشدار دادن به آنها (یا هدایت آنها) وجود ندارد ، مخصوصاً اگر هدفون در دست داشته باشند و به موسیقی گوش می دهند. خطر این که یک خودرو به طور ناگهانی از یک پیاده رو خارج شود و در حین دوچرخه سواری در پیاده رو با شما برخورد کند بسیار ترسناک است . 

راننده ای که از پیاده رو خارج می شود تقریباً هرگز قبل از پیاده رو متوقف نمی شود تا بررسی کند که آیا پیاده رو روشن است یا خیر. آنها درست از پیاده رو می روند و درست قبل از خیابان توقف می کنند تا ببینند خودرویی در راه است یا خیر. اگر همزمان دوچرخه سوار در حال پیاده روی در پیاده رو باشد ، احتمال برخورد بسیار واقعی است.

عابران پیاده این مشکل را تجربه نمی کنند زیرا تنها با سرعت 2-3 مایل در ساعت راه می روند و زمان زیادی برای تسلیم شدن دارند. در کالیفرنیا چندین شهر وجود دارد که سوار شدن در پیاده رو را غیرقانونی اعلام کرده اند . اگر تصادف کنید ، هیچ ادعای حقوقی ندارید. شرکت های بیمه هزینه ای پرداخت نمی کنند و شما حتی ممکن است مجبور شوید هزینه هرگونه خسارتی را که به عابر پیاده یا خودرو وارد کرده اید بر اساس صورت حساب های پزشکی خود بپردازید! پیاده روها آنقدر خطرناک هستند که اگر تنها انتخاب من دوچرخه سواری در آنجا بود ، هرگز به دوچرخه سواری نمی پرداختم. بنابراین ، اگر نباید در پیاده روها سوار شوید ، چه می کنید؟ تنها جایی که باقی مانده خیابان است.   شما حق دارید در خیابان باشید. شما به اندازه هر اتومبیل دیگری حق دارید در جاده سوار شوید. 

میدانیم که شما مسدود کردن ترافیک نیست زمانی که شما در خیابان هستید، شما می ترافیک.  قانون کالیفرنیا در این زمینه کاملاً با شماست. شما باید همان قوانین جاده را رعایت کنید که انگار در حال رانندگی با یک وسیله نقلیه آهسته هستید. سوار شدن در خیابان به شما این امکان را می دهد تا بسیار راحت تر از پیاده رو تا به حال سوار شوید. یاد بگیرید بدون انحراف به پشت سر خود نگاه کنید. این بسیار مهم است: یاد بگیرید که خط خود را حفظ کنید در حالی که به پشت سر خود نگاه می کنید.   "خط خود را نگه دارید" عبارتی است که مخصوص دوچرخه سواری است و به این معنی است که فرمان خود را مستقیم نگه دارید. وقتی به پشت سر خود نگاه می کنید ، اگر تجربه نداشته باشید ، فرمان شما نیز تغییر می کند. لطفاً در حالی که فرمان را مستقیم نگه داشته اید ، از بالای شانه خود نگاه کنید. آن را برای هر دو طرف تمرین کنید ؛ تلاش می شود دو دست .

وقتی می خواهید به چپ بپیچید ، نگاه به پشت سر شما بسیار مهم است: اگر به پشت سر خود نگاه نکنید ممکن است اتفاق های ناگوار برای شما بیفتد و حتی جان شما در خطر باشد. پس توصیه ما به شما این است در موقع دور زدن و یا سر پیچ ها حتماً پشت سر خود را نگاه کنید و آگاهانه به پیچید تا از اتفاقات ناگوار جلوگیری کنید. اگر شما قصد دوچرخه سواری در شهر را دارید بهترین راه استفاده از دوچرخه اجاره آن است ما به شما توصیه می کنیم که اجاره یک دوچرخه تمام شهر را بگردید شرکت ما دوچرخه را درب منزل شما تحویل می دهد و شما به راحتی می توانید از آن استفاده نمایید

انتخاب دوچرخه!! و تماس با ما!! به همین راحتی(ویژه شهر اصفهان).

پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

همراه: 09134465815

خط ثابت : 03157220882

کانال اینستاگرام:rent__sports@

حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت رنت اسپورت (مجری اجاره دوچرخه در اصفهان) می باشد .
طراحی سایت و سئو سایت : ایران طراح