این سایت همراه با برند رنت اسپرت بفروش میرسد
rentsports.esf@gmail.com

اجاره دوچرخه در اصفهان

شرکت رنت اسپرت با شعار نگاهی نو به ورزش و با هدف تزریق شادی و نشاط به جامعه باشرایط آسان و استفاده همگانی از دوچرخه فعالیت خود را  در فاز نخست در اصفهان آغاز نموده است. با توجه به سهولت اجاره دوچرخه نسبت به خرید، این امکان را به شما عزیزان داده تا تنها با چند کلیک ساده، انواع دوچرخه را در سایزها و رنگهای مختلف برای خود و عزیزانتان ، در اصفهان ، درب منزلتان بصورت اجاره تحویل بگیرید.
ممکن است یک روز با دوستانتان تمایل به دوچرخه سواری دسته جمعی داشته باشید! خب چه چیز بهتر از اجاره دورچرخه !
اجاره دوچرخه در اصفهان
با کرایه دوچرخه در اصفهان می توانید سفرهای کوتاه خود را با بهترین تجربه ها طی کنید . با اجاره و کرایه دوچرخه شما بدون صرف هزینه های میلیون تومانی می توانید تجربه لذت بخشی در دوچرخه سواری در اصفهان داشته باشید . شما می توانید از این بخش دوچرخه مورد نظرتان را انتخاب کرده و سپس با ما تماس بگیرید، تا در اسرع وقت دوچرخه را درب منزلتان تحویل بگیرید.  و پس از استفاده بدون اینکه دغدغه نگهداری یا استهلاک آنرا داشته باشد، درب منزلتان به شرکت تحویل دهید.
اجاره دوچرخه در شهر اصفهان

قوانین اجاره دوچرخه در شهر اصفهان

۱-شخص سفارش دهنده میبایست دارای سن۱۸سال به بالا باشد.
۲-حداقل زمان اجاره ی دوچرخه ۲۴ساعت میباشد.
۳-جهت سفارش و رزرو دوچرخه ، واریز۵۰درصد از مبلغ سفارش بعنوان بیعانه الزامی میباشد.
۴-زمان تحویل و عودت دوچرخه اجاره ای صبح ها تا قبل از ساعت ۱۲میباشد.
۵-دوچرخه اجاره ای فقط در آدرس شخص سفارش دهنده با قید مالکیت و یا سکونت تحویل میگردد.
۶-درزمان تحویل دوچرخه اجاره ای با توجه به میزان و تعداد درخواست سفارش، کارت شناسایى معتبر بعنوان ضمانت دریافت میگردد و درزمان پایان مدت اجاره و پس از تحویل دوچرخه ،عودت داده میشود.
۷-دریافت ضمانت جهت قراردادهای اجاره ی ماهیانه متفاوت میباشد.
۸-اجاره گیرنده در زمان مدت اجاره دوچرخه حق واگذاری و اجاره ی دوچرخه را به شخص دیگر ندارد .
۹-اجاره گیرنده موظف است در زمان تحویل گرفتن دوچرخه به دقت آن را بررسی نموده و از لحاظ ظاهری و فنی کالا را کنترل کرده و سپس رسید تحویل را امضاء نماید.
۱۰-چنانچه در زمان عودت دوچرخه خسارتی از لحاظ ظاهری و فنی به آن وارد آمده باشد با نظر کار شناس مجموعه ی رنت اسپرت تعیین خسارت گردیده و مبلغ آن از اجاره گیرنده دریافت و سپس ضمانت ایشان عودت داده میشود.
۱۱-لازم به ذکر است که دوچرخه درزمان مدت اجاره نزد اجاره گیرنده بصورت امانت بوده و ایشان ملزم به نگهداری و حفظ سلامت کالای اجاره ای در این مدت میباشد.

برنامه کرایه دوچرخه اصفهان و برنامه دوچرخه سواری اصفهان

برنامه کرایه دوچرخه اصفهان و اپلیکیشن اجاره دوچرخه رنت اسپرت به زودی آماده استفاده می شود. لطفا در حال حاضر برای اجاره و کرایه دوچرخه در اصفهان با شماره 09134465815 و یا 03157220882 تماس بگیرید. 

قیمت و اجاره دوچرخه در اصفهان

مبلغ اجاره دوچرخه از مجموعه رنت اسپرت چقدر ميباشد؟

مبلغ اجاره دوچرخه در سايز هاى مختلف بصورت روزانه مبلغ ٢٠٠ هزار تومان ميباشد . كه در هنگام تحويل دوچرخه به مشترى دريافت ميگردد. لازم به ذكر است كه هزينه حمل دوچرخه بصورت رفت و برگشت در محدوده تا شعاع ٥ كيلومتر رايگان بوده و در مسافت هاى دورتر مبلغ ٦٠ هزارتومان به مبلغ فاكتور اضافه ميگردد.

تفاوت رنت اسپرت با ایستگاه های اجاره دوچرخه

پیوند ها
اطلاعات تماس با ما

همراه:

خط ثابت :

کانال اینستاگرام:rent__sports@

حقوق مادی و معنوی وب سایت متعلق به شرکت رنت اسپورت (مجری اجاره دوچرخه در اصفهان) می باشد .
طراحی سایت و سئو سایت : ایران طراح